Ruční mytí vozů

Mytí vozidel není radno zanedbávat. Čisté vozidlo není jen vaší vizitkou, ale pravidelným mytím také zabráníte znehodnocení laku. Nečistoty, které na voze ulpí (například hmyz, sůl nebo trus), jsou agresivní vůči laku a ten postupně ztrácí lesk a barvu a zároveň se snižuje jeho životnost. Ruční mytí vozidel je nejen šetrné k laku i přírodě, ale také je možné věnovat se znečištěným místům mnohem důsledněji a dosáhnout tak lepšího výsledku. V našem servisu si můžete vybrat z několika variant ručního mytí, díky kterým bude váš vůz opět zářit.

Naše mycí programy:
K uvedeným cenám mytí vozu je možný příplatek 10 - 30% za extrémně znečištěný vůz.

Rychlé tlakové mytí vozu za 99 Kč

Ruční mytí (venkovní), speciální šamponování za 169 Kč

Ruční mytí (venkovní), speciální šamponování, vyluxování interiéru za 210 Kč

Na mytí a čištění vašeho vozu se můžete objednávat na telefonním čísle 318 625 191 nebo prostřednictvím e-mailu pribram@drupol.cz

Časté otázky
Je mytí vozidla „před domem na chodníku“ pro lak nebezpečné?
Ano, v tomto případě dochází k nevratnému narušení laku. Mnoho našich zákazníků k nám přijelo s poškrábaným lakem a na naši otázku, jak svůj vůz myjí, odpovědělo: "Umývám ho ručně před domem." To je ve většině případů problém. Aby bylo mytí vozu šetrné a bez škrábanců, musí být karoserie nejprve důkladně opláchnuta včetně podběhů a podvozku, aby při následném čištění houbou nedošlo k poškrábání laku.

Proč zvolit ruční mytí?
Ruční mytí je beze sporu nejšetrnější způsob čištění a mytí vozidel. Mytí automobilů v kartáčových myčkách má za následek ničení karoserie vozu. Dnes už ruční mytí není tak drahou záležitostí a celý proces mytí je srovnatelný s časem, který byste strávili v kartáčové myčce. Při práci používáme výhradně kvalitní přístroje a různé druhy autokosmetiky vysoké kvality, abychom dosáhli výsledků na profesionální úrovni a tím zajistili Vaši plnou spokojenost.

Proč dochází v kartáčových myčkách k nedokonalému mytí a poškození laku?
Kartáče bývají většinou nastaveny univerzálně a nemohou se tak dokonale přizpůsobit přesným tvarům Vašeho vozidla. Tlak kartáčů je tím pádem nerovnoměrný, mytí je nedokonalé a nešetrné, může mít za následek například zlomení antény, rýhy v karoserii apod. V případě, že kartáče v mycích linkách nejsou pravidelně vymývány, zůstávají v nich zbytky písku, které způsobí laku automobilu drobné, ale viditelné škrábance a ztrátu lesku.

Jaké jsou výhody ručního mytí karoserie?

  • Automobil je před samotným mytím důkladně očištěn včetně podvozku a podběhů výkonným tlakovým přístrojem tak, aby se z povrchu odstranil prach, písek a veškeré nečistoty. 
  • Můžeme umýt i místa, kam se kartáče vzhledem k univerzálnímu nastavení nedostanou.
  • Můžeme věnovat větší pozornost silněji znečištěným místům.
  • Ručním mytím je zajištěna ochrana laku a při prodeji tak vozidlo získává vyšší hodnotu.

Proč mýt právě u nás?

  • Ochrana životního prostředí je pro nás prioritou.
  • Mycí centrum je vybaveno vlastní čistírnou odpadních vod. Vyčištěná voda se opětovně používá pro další mytí. Na závěrečný oplach a na voskování se používá čistá voda, která doplňuje mycí okruh.
  • Veškeré používané chemické přípravky jsou biologicky odbouratelné.
  • Veškeré odpady, které vznikají při mytí aut, necháváme likvidovat specializovanou firmou.