Servis a opravy

Náš ochotný a odborně vyškolený personál zkontroluje váš vůz, opraví případné potíže, provede předepsané servisní úkony včetně výměny provozních kapalin a připraví váš vůz na další cesty. Samozřejmostí jsou služby pneuservisu a možnost sezonního uskladnění vašich kol či pneumatik. Dále nabízíme možnost likvidace autovraků, ruční mytí vozu, čištění interiéru, rozleštění předních plastových světlometů, čištění klimatizace, přípravu na technickou kontrolu a mnoho dalších služeb.

Nemusíte riskovat s neoriginálními díly, které mají leckdy pochybnou kvalitu a omezenou záruku. Rádi Vám doporučíme vhodné továrně renovované Škoda originální výměnné díly, u kterých můžete získat slevu ve výši až 69% při zachování 100% kvality a 2 leté záruky ze strany Škoda Auto.

Pokud vlastníte vůz starší 4 let, rádi Vám nabídneme slevy v rámci šekové knížky, kterou můžete využít kdykoliv během letošního roku. O šekové knížce se více dozvíte zde.

V případě poruchy či nehody vám rádi poskytneme DRUPOL pomoc v nouzi.

DRUPOL NONSTOP

Po předchozí domluvě si můžeme váš vůz vyzvednout a po provedení vámi vybraných úkonů vrátíme vůz na určené místo. Do servisu se můžete objednávat prostřednictvím formuláře nebo na telefonním čísle 318 625 191.