CO DĚLÁME

Družstevní podnikání nám v posledních dekádách přineslo mnohé výzvy, zklamání a samozřejmě i radosti a úspěchy. V současné době se naše služby a výrobky ustálily do 3 hlavních oblastí.

Potřebujete něco kovového vylisovat, svařit, obrobit, vypálit na laseru? A z kvalitních materiálů od evropských dodavatelů? Poptejte nás a uvidíte, že i česká kvalita se dá pořídit za čínské ceny. Navíc jsme rychlejší, pružnější a spolehlivější. Kontakt pro poptání sériové i zakázkové kovovýroby naleznete zde. Poptávkový formulář s interaktivním výběrem vyráběných těsnění naleznete zde.

Zobrazit více

 

Přerostla vám tráva přes hlavu? Přijďte si vybrat z naší kolekce kvalitních sekaček, křovinořezů, drtičů, pil a další zahradní a lesní techniky.  Výhodou je, že u nás nemusíte točit kolem, abyste dostali férové ceny. A to se vyplatí. Anebo nejezděte a vyberte si rovnou v našem e-shopu.

Zobrazit více

 

Zajistíme vám nové i ojeté auto za téměř stejných podmínek, jako kdekoliv jinde, o servisu ani nemluvě. Dokonce i ceny v našem autorizovaném servisu jsou téměř totožné s ostatními. Jediný rozdíl je v tom, že naše náhradní díly si budou s vaším autem rozumět a najdete nás tu i za rok, dva…pět a vždy vám pomůžeme.

Zobrazit více