Karta výhod pro vaše zaměstnance

1.3.2017
Karta výhod pro vaše zaměstnance

Karta výhod od společnosti DRUPOL přináší pro vaše zaměstnance řadu výhod při servisování vozu v autorizovaném servisu ŠKODA. S naší novou službou může Vaše společnost nabídnout zaměstnancům nový benefit.

Využíváním této služby získáváte pro své zaměstnance slevy na práci, na veškeré náhradní díly využité při opravě, na doplňky a příslušenství, na zapůjčení náhradního vozu. Další výhodou je služba Pickup servis – v okruhu 20 km od našich servisů si pro vůz ráno přijedeme na vaše parkoviště a odpoledne ho přistavíme zpět (stačí objednat servis na uvedených číslech nebo e-mailem). Na objednávkovém formuláři, který budete mít také k dispozici, si mohou vaši zaměstnanci navíc objednat další doplňkové služby z nabídky našich autoservisů.

Využíváním naší nové služby se vaši zaměstnanci nebudou muset věnovat servisu svého vozu víc, než jen objednávkou a vyplněním formuláře. Vy tak získáte spokojeného zaměstnance, který se bude moci soustředit na práci a starost o své vozidlo přenechá našemu odbornému personálu. Zaměstnanecké karty můžeme opatřit i logem Vaší společnosti.

 Karta výhod zaměstnance zahrnuje: